Mika Hartikka
VaPePa-vastaava

Vapaaehtoinen pelastuspalvelutoimikunta

mikahartikka@yahoo.fi
0405146461

Kirsi Hyväri
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Kirsti Immonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Sihteeri

kirsti.immonen@kymp.net
0400221052

Anu Karhu
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Melontavastaava, Tiedottaja, www-sivuvastaava

Tiedotustoimikunta, Melontatoimikunta,

anu.karhu@saimaanlatu.fi

Mikko Karhu
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Hiihtovastaava

Hiihtotoimikunta,

mikko.karhu@pp6.inet.fi
0503774597

Henri Kekkonen
Jäsensihteeri, Lapset/nuoret/perheet vastaava

Perhetoimikunta, Metsämörritoimikunta,

h.kekkonen@gmail.com
0408405493

Jari Kiljunen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Marjatta Korhola
Taloudenhoitaja

marjatta.korhola@gmail.com
0405147734

Seija Kupsanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Majatoimikunta,

seija.kupsanen@gmail.com
0405305661

Kirsi Kuukka
Polkujuoksuvastaava

kirsi.kuukka@gmail.com
0400140260

Helene Mentula
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Retkeilyvastaava

koiratoinx@gmail.com

Matti Saikko
Hallituksen/johtokunnan jäsen

saikko.matti@gmail.com
0440413499

Esa Simpura
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan varajäsen

esa.simpura@gmail.com
0400256520

Jari Vanhanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Puheenjohtaja

jari.vanhanen@saimaanlatu.fi
0453929629